Jdi na obsah Jdi na menu

bowling 2016

2. 12. 2016

Bowling 2016

Ve čtvrtek 1.12.2016 se ve sportovním centru hotelu DUO v Praze-Střížkov konal bowlingový turnaj pořádaný Klubem celníků Praha a Celním úřadem pro Středočeský kraj. Původně se mělo jednat o již 7. ročník bowlingového turnaje o putovní pohár Klubu celníků Praha. Vzhledem k nízkému počtu přihlášených týmů byl však tento "turnaj" pojatý méně soutěžně a vítěz byl vyhlášený pouze v kategorii „nejlepší bowlař“ a „nejlepší bowlařka“ , tj. muž a žena s nejvyšším počtem dosažených bodů. V kategorii mužů se stal vítězem Jan Václavíček, v kategorii žen vítězkou byla Marie Veverková. Celkem se turnaje zúčastnilo 19 kolegů.

V průběhu turnaje bylo vybráno 1 059,- Kč určených ve prospěch konta Celník v tísni, za což patří všem, kteří přispěli velké poděkování. Tyto finanční prostředky byly předány Spolku celníků, který konto Celník v tísni spravuje.